Divadelní spolek Tyl

Jdeme s dobou. Jsme ochotníci a jdeme s dobou. Náš spolek se jmenuje DS TYL a jdeme s dobou. Asi bych měl doplnit, že přesto, že jsme ochotníci z DS TYL, tak jdeme s dobou!

Babička jedné naší členky byla ochotnice, babička naší členky se vydala do Národního divadla na představení Naši furianti v režii Miroslava Macháčka. Babička naší členky byla velmi moderní žena, představení Furiantů se jí velmi líbilo, chválila herecké výkony, režii. Jen si postěžovala, že už ani Národní divadlo nemá dost peněz na pořádnou scénu… chudáci měli na scéně jenom jedno bidlo.

Ochotníci mají hrát Lucernu. Jsou-li progresivní, mají se pustit do Strakonického dudáka a jsou-li moderní, mohou si dovolit studovat Macháčkovo Furianty, i s bidlem!

Lucernu hráli naši předci, Švanda se v Bakově hrál, když byla moje tchyně těhotná s moji ženou, a nastudování Furiantů stále rozmlouváme naší člence, jejíž babička viděla to bidlo.

Takže jsme moderní a nyní jsme ještě modernější! Máme nový web, kterým Vás budeme informovat o všem dění u nás v divadle!

A budeme ještě modernější, protože tu budeme mít i e-shop se vstupenkami! Máte se prostě na co těšit, milí diváci.

MM

Leave A Reply: