Bára Šimotová

Bára Šimotová


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/303602/virtual/www/domains/divadlobakov.cz/wp-content/plugins/bard-shows/post-types/roles/templates/single/parts/performances.php on line 5

Performances:

BÁRA Barunka ŠIMOTOVÁ
1) Oslovili mě dnes již kolegové z ochotnického souboru, zda bych si to nechtěla zkusit. Vlastně jsem ani moc dlouho nepřemýšlela, jelikož jsem ráda středem pozornosti, takže hraní divadla je pro mě jak dělané.
2) Vzhledem k tomu, že zkoušky i hraní probíhá hlavně ve večerních hodinách, tak není problém přijet na zkoušku po práci. Občas mívám směnu do pozdějších hodin a musím si tím pádem vzít pár hodin volna. Naštěstí je můj zaměstnavatel velmi vstřícný a nevadí mu to.
3) Nejvíce určitě skvělou partu lidí, která spolu ráda tráví čas i mimo divadelní prkna. Zaujalo mě, že každý v našem spolku je něčím speciální a každý má něco jedinečného a bláznivého ve své povaze.
4) Vzhledem k mým malým zkušenostem se nejvíce těším na roli, která mě čeká tento rok- tj.  Laura Nichols ve hře Sex na vlnách.
5) Působit přirozeně. Jsem perfekcionalista a chci hrát dokonale, což mi splnit zatím nejde. Ale třeba se to postupem času zlepší.

Contact: