Divadelní spolek Tyl

Milí moji přátelé ochotnického divadla,


JAK JSTE SI UŽILI DIVADELNÍ ZÁBAVU NA NÁMĚSTÍ? Vy jste tam nebyli??? Tak to jste přišli o mejdan roku! 🙂 Byla to paráda! Pár z vás, kteří jste dorazili se těší, že budeme takovou party opakovat každý týden… tak to opravdu nebudeme! 🙂 Na něco tak organizačně a finančně náročného se jeden musí hodně zhluboka nadechnout, aby se do toho vůbec pustil! 🙂 Ale naposledy to určitě nebylo!
Teď už ale utíkejte všichni na prázdniny, aby zase rychle bylo po prázdninách! 

Ano, jako divadelní magor říkám, už aby bylo po prázdninách, protože se na Vás těším při všech představeních, která na Vás po prázdninách čekají. 

Máme tam nějaké novinky, návraty a staré pecky! 🙂

Listopad bude ve znamení návratu, kdy na začátku měsíce přijedou neratovičtí. Měli jste je vždycky rádi a oni se konečně dostali k nastudování nového kusu, tak se těšíme. A na konci listopadu přijede nový soubor z Rynoltic. Na ten se těšíme velmi, protože není nic lepšího než krásně rozjetý nový projekt! 🙂
Samozřejmě Vás čeká i stará pecka v podobě představení Vašich oblíbenců z Dobrovice, máte je mít hned v září.

A my? Ani mi nepovídejte… my zahájíme sezónu dvojákem na Hrnčířském dvoře ve Zvířeticích! Pak budeme hrát naše zájezdovky, ale hlavně budeme makat, abychom vám představili na začátku října novou hru ZAMILOVANÝ VELVYSLANEC! 🙂

plakát150_2.jpg

Tak milí moji, UŽIJTE SI LÉTO, co se do Vás vejde a nebojte, my se jenom nadechneme a hned zase budeme zpátky mezi Vámi! 

Váš, na nádech se těšící,

Míla Masopust